Nasze doświadczenie dla Twoich korzyści

Nasza firma działa na rynku deweloperskim od niemal 20 lat. Dział zarządzania powstał po 10 latach. Zdobyte doświadczenie, wiedza techniczna i prawna pozwalają na rzetelną i profesjonalną obsługę nieruchomości. Po zakończeniu inwestycji i uzyskaniu pozwolenia na użytkowanie kompleksowo przeprowadzamy proces rozpoczęcia działalności nowej Wspólnoty. Nadajemy jej nazwę, tworzymy statut, regulaminy dostosowane do każdej nieruchomości, rejestrujemy w urzędach oraz przygotowujemy plany gospodarcze. Kolejnym krokiem jest przepisanie/cesja umów zawartych przez Dewelopera na dostawę mediów do nieruchomości. Przygotowujemy i przeprowadzamy protokół zdawczo-odbiorczy przejęcia nieruchomości wraz z dokumentacją zdjęciową części wspólnej.
Pełnimy zarówno funkcję zarządu powierzonego jak również współpracujemy jako administrator z wybranym zarządem właścicielskim.

Dzięki współpracy z firmami wykonawczymi podczas realizacji inwestycji posiadamy szeroki wachlarz kontaktów ze specjalistami w każdej branży.

Zapraszamy do współpracy wszystkich deweloperów. Do współpracy podchodzimy indywidualnie, zakres usług jest dostosowany w zależności od potrzeb i oczekiwań.

Staramy się aby budynki dzięki naszej opiece nawet po wielu latach były wizytówką każdego dewelopera.

Obsługę nieruchomości realizujemy wykorzystując programy LokaleNet firmy MMSoft dzięki czemu każdy właściciel ma dostęp do swoich danych przez 24 godziny na dobę.
Strefa mieszkańców Wygoda obsługi

Przygotujemy indywidualną ofertę

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!